Sztuka na Inside Seaside

Podczas festiwalu zaprezentujemy wystawy twórczości Matyldy Damięckiej i Grzegorza Domowicza, które dołączą do programu sztuk wizualnych obok takich wydarzeń jak Asymmetry by Artystyczna Podróż i Targów Plakatu

Inside Seaside ogłasza kolejne punkty programu zwiazane ze sztukami wizualnymi. Obok Targów Plakatu i wystawy Asymmetry by Artystyczna Podróż, zaprezentujemy dwie wystawy indywidualne.

Autorką jednej z nich jest Matylda Damięcka – aktorka, autorka tekstów i muzyki. 

Współpracuje z Klubem Komediowym, Och-Teatrem, Teatrem Polonia, grała m./in. z Wojciechem Waglewskim, leszkiem Biolikiem, a obecnie tworzy duet z Radkiem Łukasiewiczem. 

Tworzy także rysunki i karykatury – wystawiała je między innymi w Galerii Satyrykon w Legnicy, Galerii Teatru Dramatycznego i Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu. Publikuje na instagramowym i facebookowym profilu The Girl Who Fell On Earth.

Na drugiej wystawie zobaczymy prace “Gutter Stamp” Grzegorza Domowicza – grafika, malarza, projektanta, związanego z branżą reklamową, konstruktora i scenografa. Na Inside Seaside pokaże swoje znaki graficzne, wykonane techniką graficzną odbitki stemplowej, o których mówi, że są “formą zapisu impulsów emocjonalnyc

Scroll to Top