Sonar Record Store na Inside Seaside

Zapraszamy do strefy winylowej, której gospodarzem jest wrzeszczański Sonar Record Store. W strefie merchu będzie można kupić płyty i merch artystów, którzy wystąpią na Inside Seaside

Od lat obserwujemy powrót trendu na słuchanie (lub granie) muzyki z czarnych płyt. Wydawanie przez artystów albumów na winylach i ich odtwarzanie na gramofonach w domowym zaciszu staje się coraz bardziej popularne. 

W Gdańsku, jednym z propagatorów tego sposobu odbioru muzyki jest Sonar Record Store, który znajduje się przy ul. Waryńskiego we Wrzeszczu. To miejsce, które kultywuje tradycję nowojorskich czy japońskich sklepów winylowych. Powstało w trakcie pandemii z inicjatywy Przemka Dremo (oraz jego pasji do muzyki) i niezwykle szybko znalazło swoich fanów. 

Podczas Inside Seaside, Sonar Record Store przeniesie się do hal AmberExpo. W ofercie znajdą się zarówno używane winyle, jak i nowości z całego świata – od folku, elektroniki i jazzu aż do muzyki gitarowej. Co najważniejsze, Sonar Record Store zaprezentuje także selekcję płyt artystów, którzy zagrają na Inside Seaside. Dzięki temu, muzykę ulubionych zespołów będziecie mogli zabrać ze sobą do domu.

Na Inside Seaside przygotowaliśmy też merch – będziecie mogli kupić kolorowe czapki zimowe Inside Seaside oraz koszulki w barwach naszego festiwalu. Na specjalnym stoisku, nad którym pieczę będzie trzymać S7 Records (wydawca m.in. reedycji płyty “P.O.L.O.V.I.R.U.S.” zespołu Kury) znajdzie się także merch zespołów, które zagrają na festiwalu.

Scroll to Top