RY X dołącza do programu Inside Seaside 24!

RY X jest kolejnym artystą, który wystąpi na Inside Seaside 24. Tylko do 29 lutego dostępne są bilety w puli Winter Tickets!

Nominowany do nagrody GRAMMY artysta i producent RY X nieustannie poszukuje więzi między naturą, duchem i ludzkim doświadczeniem. Jego muzyka ma ponad miliard streamów, otrzymał platynowe i złote płyty za swoje nagrania. Ekspresja i wrażliwość to sedno jego pracy i tego, co przywołuje w swojej muzyce łączącej takie nurty jak ambient, pop i indie folk. 

Koncertował i występował na całym świecie, współpracował z orkiestrami, a także produkował płyty artystów takich jak Drake, Diplo, Black Coffee i John Legend. Tworzył muzykę do oper, teatrów tańca, projektów multimedialnych, a także do filmów. Jego ostatni album „Blood Moon” ukazał się w 2022 roku, a przed kilkoma dniami zaprezentował nowy utwór „All I Have” pokazując, czego można się spodziewać po jego koncercie na tegorocznej odsłonie Inside Seaside.

RY X dołącza do programu Inside Seaside obok zespołu IDLES, którzy 16 lutego wydali swój nowy album „TANGK”. 

Dwudniowe święto muzyki z udziałem zagranicznych i polskich artystów odbędzie się 9-10 listopada w halach AmberExpo w Gdańsku, pod których dachem będzie można uczestniczyć w koncertach i licznych wydarzeniach towarzyszących. Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Pierwsza edycja festiwalu okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym i artystycznym – w wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 tysięcy osób – wypełniając lukę wydarzeń muzycznych organizowanych jesienią. 

Tylko do 29 lutego można zakupić bilety Winter Tickets w niższej cenie 399 PLN lub 357 PLN dla Patronów/Patronek Radia 357. 

Kolejne pule dostępne w sprzedaży:

  • 399 PLN / 357 PLN* Winter Tickets – do 29 lutego
  • 449 PLN / 399 PLN* Regular Tickets – od 1 marca do 31 sierpnia 
  • 499 PLN / 449 PLN* Final Call Tickets – od 1 września do festiwalu

* bilety dla Patronek i Patronów Radia 357

KUP KARNET: eventim.pl

Scroll to Top