IDLES pierwszym zespołem Inside Seaside 24

Jeden z najlepszych obecnie rockowych zespołów na świecie, grupa Idles, zagra na Inside Seaside 24. II edycja odbędzie się 9-10 listopada 2024. Bilety już dostępne – zachęcamy do zakupu puli Winter Tickets

Przez długi czas na międzynarodowej scenie rockowej nie było grupy, która w tak ostry i szczery sposób wykorzystywałaby swoją muzykę do wyrażania buntu. Niezależnie od tego, czy poruszają tematy społeczne czy polityczne, IDLES robią to bezkompromisowo. Powstali w 2009 roku, a do tej pory wydali 4 albumy, z których przełomowym okazał się “Joy as an Act of Resistance”.

Do Gdańska przyjadą promować swoje piąte wydawnictwo, “TANGK”, które ukaże się w lutym 2024. Jeśli wcześniej Brytyjczycy byli wkurzeni na świat, przepracowywali własne traumy i złość, teraz patrzą na rzeczywistość w jaśniejszych barwach, oferując miłość, radość i wdzięczność za samą możliwość istnienia. Opublikowany już singiel „Dancer” jest pulsującym i szorstkim punktem kulminacyjnym albumu: rozpustnym, zabawnym i pozytywnym.

IDLES jest pierwszym z zespołów w programie Inside Seaside 24 – dwudniowego święta muzyki z udziałem zagranicznych i polskich artystów. Druga edycja festiwalu odbędzie się 9-10 listopada w halach AmberExpo w Gdańsku, pod których dachem będzie można uczestniczyć w koncertach i licznych wydarzeniach towarzyszących. 

Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym i artystycznym – na festiwalu bawiło się ponad 12 tysięcy osób – wypełniając lukę wydarzeń muzycznych organizowanych jesienią. W ciągu doby wyprzedały się bilety w puli Early Birds! 

Obecnie w sprzedaży są bilety:

  • 399 PLN / 357 PLN* Winter Tickets – do 29 lutego
  • 449 PLN / 399 PLN* Regular Tickets – od 1 marca do 31 sierpnia 
  • 499 PLN / 449 PLN* Final Call Tickets – od 1 września

* bilety dla Patronek i Patronów Radia 357

KUP: Eventim.pl

Scroll to Top