Relaks na Inside Seaside: Świetlica

Inside Seaside zaprasza do niezwykłej przestrzeni stworzonej po to, by kreatywnie i relaksująco spędzać czas między koncertami. W przestrzeni Świetlicy odbędą się dwa specjalne spotkania Radia 357.

Czym jest Świetlica? To miejsce, w którym w twórczej atmosferze można spędzić czas pomiędzy kolejnymi punktami programu Inside Seaside. Dla uczestników i uczestniczek przygotowaliśmy cały wachlarz atrakcji, który w nieszablonowy sposób pomoże zrelaksować się w przestrzeni festiwalu.

Trudno odpuścić choćby jeden z koncertów, dlatego Świetlica otworzy się, zanim pierwsi artyści pojawią się na scenie, i emocji tu nie zabraknie. Niech czekające na Was rozmaite gry, w które będę wciągał także koleżeństwo z 357, rozgrzeją was przed dawką muzycznych emocji. Zespoły familijne mile widziane – tak do zabawy zaprasza Krystian Hanke z Radia 357, gospodarz kolejnej wyjątkowej przestrzeni na Inside Seaside.

To właśnie w Świetlicy będzie można stoczyć pojedynek w ping-ponga albo pograć w kultowe flipery. Wielbiciele planszówek będą mogli spróbować swoich sił w grach przygotowanych przez WinningMoves lub wziąć udział w rozgrywkach, które zapewni partner festiwalu, Grupa Trefl.

Poza licznymi grami retro, atrakcje czekają także na wielbicieli gier nie-analogowych, dla których przygotowaliśmy stanowiska Sony Play Station.Do Świetlicy będzie można też wybrać się z najmłodszymi – artysta wizualny Maciek Salamon, który odpowiada za scenografię sceny UpStage przygotował mega-kolorowankę na bazie swoich grafik, którą oczywiście będzie można pokolorować.

Scroll to Top