Daði Freyr zamyka program muzyczny Inside Seaside

Islandzka popowa sensacja – Daði Freyr zamyka program Inside Seaside. Do końca sierpnia bilety bilety w tańszej puli Regular Tickets.

Nawet nie znając samego Daði Freyra, trudno nie kojarzyć twórczości artysty – jego utwór „Think About Things” stał się viralem, był streamowany ponad 100 milionów razy na całym świecie, docierając do prawie 1 miliarda ludzi za pośrednictwem międzynarodowych rozgłośni radiowych. W 2021 roku reprezentował Islandię na Eurowizji, a rok temu wydał debiutancki album „I’m Making An Album”, na którym łączy indie pop, barwne syntezatory i pulsujące bity.

Jest znany z pomysłów niezwykłych – nagrany przed trzema laty utwór „10 Years”, który zaczyna się od brzmienia smyczków, osadzonych na syntezatorach, funkowym basie i barwnej perkusji, to efekt współpracy z chórem liczącym 1000 osób, w skład którego weszli fani z całego świata, którzy odpowiedzieli na apel artysty.

Nigdy wcześniej żaden zespół nie wpadł na tak sprytny lub inkluzywny pomysł, ani nie wykorzystał technologii tak pomysłowo, aby przyciągnąć słuchaczki i słuchaczy w każdym wieku.

Daði Freyr zamyka muzyczny program Inside Seaside, w którym znaleźli się także IDLES, Black Pumas, The Last Dinner Party, RY X, Hania Rani, Warhaus, SPRINTS, Kerala Dust, Kevin Morby, Christian Lee Hutson, Artur Rojek, Daria ze Śląska, Skubas, Vito Bambino, Kasia Lins, Nene Heroine, Klawo, Rusted Teeth, JAD, Lor, Sad SmilesUSO 9001 i Homosapiens.

Druga edycja Inside Seaside odbędzie się 9-10 listopada w halach AmberExpo w Gdańsku, pod których dachem będzie można uczestniczyć w koncertach i licznych wydarzeniach towarzyszących. 

W sprzedaży są bilety jednodniowe w cenach: 

  • 299 PLN / 249 PLN* Regular Tickets – do 31 sierpnia 
  • 349 PLN / 299 PLN* Final Call Tickets – od 1 września do festiwalu

Karnety:

  • 449 PLN / 399 PLN* Regular Tickets – do 31 sierpnia 
  • 499 PLN / 449 PLN* Final Call Tickets – od 1 września do festiwalu

* bilety dla Patronek i Patronów Radia 357KUP: https://www.eventim.pl/eventseries/inside-seaside-festival-2024-3527225/

Scroll to Top