Tańsze bilety dla Patronów i Patronek Radia 357

Patroni Radia 357 mogą kupić bilety na Inside Seaside w specjalnych cenach!

To będzie dwudniowe święto muzyki z udziałem zagranicznych i polskich artystów. Dzięki zamkniętej przestrzeni pod dachem nie trzeba będzie przejmować się warunkami pogodowymi. Hala AmberExpo może pomieścić aż 15 tysięcy osób. To idealne miejsca do spędzenia czasu ze znajomymi. Tak zapowiada się pierwsza edycja Inside Seaside w Gdańsku.

Inside Seaside organizuje Agencja Live, o wieloletnim doświadczeniu w produkcji dużych eventów kulturalnych takich jak Żywiec Męskie Granie, ale też T-Mobile Electronic Beats, Sea You Music Showcase, Mata Tour, SBM Festiwal, Fryderyki, Zalewski MTV Unplugged czy Wodecki Twist.

Festiwal współtworzy ekipa Radia 357, najchętniej wybieranego radia internetowego w Polsce, finansowanego przez Słuchaczy. Zachęcamy do słuchania audycji poświęconych Inside Seaside, uczestnictwa w konkursach, a przede wszystkim spotkań z dziennikarkami i dziennikarzami, którzy w czasie festiwalu poprowadzą rozmowy z artystami, audycje muzyczne, filmowe i kulinarne, a także silent disco.

Specjalnie dla Patronek i Patronów Radia 357 przygotowaliśmy bilety w promocyjnej cenie. Karnety mogą kupić w cenie 357 PLN * (standardowa cena: 449 PLN), a bilety jednodniowe w cenie 249 PLN * (standardowa cena: 299 PLN).

KUP BILETY na stronie naszego partnera Eventim.

* ceny nie zawierają opłat serwisowych Eventim

Scroll to Top