Strefa Rozmów Radia 357 na Inside Seaside

Wśród gości takie postacie jak m.in. Zbigniew Preisner, Paweł Reszka, Tomasz Rożek, Joanna Gutral, Radomir Wit. Wśród prowadzących m.in.: Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski, Agnieszka Szwajgier, Michał Olszański i Marcin Łukawski.

Inside Seaside, organizowany przez Agencję Live oraz Radio 357 to nie tylko muzyka, ale także wartość, która jest istotą każdego radia, czyli słowo! Radio 357 na festiwalu reprezentuje już Katarzyna Borowiecka, która jest kuratorką Kina. Festiwal odsłania kolejny punkt programu: cykl rozmów publicystycznych w Strefie Rozmów Radia 357!

Każdy kto pojawi się na festiwalu z biletem lub karnetem będzie mógł wziąć udział w spotkaniach prowadzonych przez dziennikarki i dziennikarzy związanych z Radiem 357 – wśród gospodarzy rozmów będą Kuba Strzyczkowski, Marek Niedźwiecki, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomasz Gorazdowski, Agnieszka Szwajgier, Marcin Łukawski i Michał Żakowski.

Wśród zaproszonych gości pojawią się:

Zbigniew Preisner – jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej i teatralnej, który przez kilkanaście lat współpracował z Krzysztofem Kieślowskim oraz Agnieszką Holland, tworząc ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak: “Trzy kolory” (trylogia), “Podwójne życie Weroniki”, “Olivier, Olivier” i wielu innych. 

Paweł Reszka – wielokrotnie nagradzany dziennikarz prasowy, reportażysta i korespondent wojenny. Twórca literackich reportaży. Za swą twórczość otrzymał szereg prestiżowych nagród i wyróżnień. Autor takich książek jak m.in. “Chciwość”, “Stan krytyczny” czy “Mali bogowie”.

Piotr Pogon – maratończyk, triathlonista, pierwszy człowiek w historii sportu, który po onkologicznej resekcji płuca ukończył zawody triathlonowe „Ironman Kalmar” w Szwecji. Laureat nagrody National Geographic Traveler w kategorii “Wyczyn Roku 2011”, współautor książki „Umarłem cztery razy”. 

Radomir Wit – znany ze swojej dociekliwości i rzetelności dziennikarz telewizyjny i radiowy, reporter polityczny i korespondent sejmowy TVN 24. Twórca i prowadzący programu „Kampania #BezKitu”. Autor wydanej niedawno książki „Sejm wita, czyli czego nam nie mówią politycy?”

Tomasz Rożek – fizyk, który w wyniku serii fortunnych zdarzeń stał się jednym z najpopularniejszych dziennikarzy naukowych w Polsce. Założyciel Fundacji „Nauka. To lubię”. Na antenie Radia 357 prowadzi cykl “Pytania z księżyca”.

Jan Gołębiowski – ceniony profiler kryminalny, psycholog i biegły sądowy. Autor wielu publikacji, w tym pierwszej w Polsce monografii na temat profilowania kryminalnego, bohater serialu dokumentalnego „Zawód: Profiler”.

Joanna Gutral – psycholożka i psychoedukatorka, autorka popularnego podcastu „Gutral gada”, za który otrzymała Nagrodę Publiczności w konkursie Podcast Roku 2022. Porusza w nim wątki związane ze zdrowiem psychicznym, dobrostanem, relacjami i rozwojem osobistym.

Robert Konieczny – architekt, wizjoner, wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą. Projekt From The Gardens House z jego pracowni został uznany za najpiękniejszy dom jednorodzinny na świecie. 

STREFA ROZMÓW RADIA 357 – PROGRAM

11 listopada (sobota)

16.30 – 17.00 Michał Olszański i Joanna Gutral
„Co to stan? Ten DOBROSTAN”

17.30 – 18.00 Tomasz Gorazdowski i Piotr Pogon 
„Jak cztery razy wygrać ze śmiercią?”

18.00 – 18.30 Anna Dudzińska i Robert Konieczny
„Czy każdy może być wizjonerem?”

19.15 – 19.45 Kuba Strzyczkowski i Radomir Wit
„Czy polityk prawdę Ci powie?”

12 listopada (niedziela)

16.30 – 17.00 Marek Niedźwiecki i Zbigniew Preisner
„Szara Eminencja w przemyśle muzycznym, czyli kto za tym wszystkim stoi?”

17.30 – 18.00 Michał Żakowski i Paweł Reszka
„Zawód: Reporter wojenny, czyli jak niebezpieczeństwo uzależnia”

18.00 – 18.30 Agnieszka Szwajgier i Jan Gołębiowski
„Czy każdy z nas ma zadatki na mordercę?”

19.15 – 19.45 Marcin Łukawski i Tomasz Rożek
„Dlaczego tak bardzo chcemy wiedzieć? Pytania z Księżyca.”

11 i 12 listopada w halach AmberExpo w Gdańsku. Zagrają m.in. GIRL IN RED, MILKY CHANCE, NILS FRAHM, EZRA COLLECTIVE, NOTHING BUT THIEVES, TOM ODELL, SLEAFORD MODS i inni. Szczegółowy PROGRAM.

Przypominamy, że specjalnie dla Patronek i Patronów Radia 357 przygotowaliśmy bilety w promocyjnej cenie. Karnety mogą kupić w cenie 357 PLN * (standardowa cena: 449 PLN), a bilety jednodniowe w cenie 249 PLN * (standardowa cena: 299 PLN).

KUP BILETY na stronie naszego partnera Eventim.

* ceny nie zawierają opłat serwisowych Eventim

Scroll to Top