Targi Plakatu

Podczas pierwszej edycji na gdańskiej imprezie pojawią się Targi Plakatu. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w życie kulturalne Warszawy. Zaczęło się w 2012 roku, gdy w towarzystwie znajomych ilustratorów i ich prac organizatorki zorganizowały wyprzedaż kolekcjonerskich egzemplarzy plakatów. Z małej, kameralnej imprezy zrodziły się cykliczne spotkania, które kilka lat później przeniosły się z Krakowa do Warszawy i zaczęły gromadzić wokół siebie tysiące fanów plakatów i wielkoformatowych ilustracji.

Targi Plakatu są miejscem spotkań dobrego dizajnu z jego odbiorcami i twórcami. To także strefa naszych Partnerów, którzy prezentują Wam najnowsze technologie i sprzęt niezbędny do pracy grafika.

Każda edycja przyciąga kilku tysięcy entuzjastów plakatu i ilustracji oraz artystów z całej Polski. Targi Plakatu to spotkanie z najzdolniejszymi i obiecującymi grafikami, ilustratorami i plakacistami, autorami wielkoformatowych grafik, dzięki którym plakat powrócił do łask i ozdabia dziś domy, mieszkania i biura. Kupienie pracy bezpośrednio od jej twórcy jest największą wartością Targów Plakatu – dla obu stron.

Wciąż można dołączyć do wystawców – ostatnie stoiska czekają!

Scroll to Top